Wczytuję dane...
Model: 11-0453
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: brak. PLN

Izolatory do ogrodzenia elektrycznego

Idealne do prowadzenia drutu ocynkowanego, linek stalowych, plecionek polietylenowych i taśm elektrycznych o grubości 10mm

Rozmiar: Długość całkowita: 95mm, Długość metalowego trzpienia wraz z gwintem: 40mm, Średnica zewnętrzna ucha: 40mm, średnica wewnętrzna oczka: 14mm

Kolory: Czarny, czerwony

Materiał: Tworzywo sztuczne, stal ocynkowana

Opis:

Izolatory pozwalają na prowadzenie linki stalowej, drutu lub plecionki w ogrodzeniu elektrycznym. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Trzpień izolatora oraz śrubki zostały wykonane ze stali ocynkowanej, dzięki czemu są odporne na korozję
oraz zachowują estetyczny wygląd przez długi czas.

Izolator okrągły z gwintem do drewna z mocnym metalowym trzpieniem o średnicy fi 5mm. Najbardziej popularny i najczęściej używany do budowy ogrodzeń elektrycznych w Polsce i w Europie. Łatwy do wkręcania trwały i dobrze izolujący. Budowa izolatora zapewnia maksymalną izolacją oraz stabilność, dzięki czemu po zamontowaniu ogrodzenia nie ma ryzyka ulotów elektrycznych na słupkach, a praca pastucha elektrycznego jest pewna i stabilna nawet w warunkach ulewnego deszczu.

Użycie:

Izolator wkręcamy do słupka drewnianego, drzewa, deski lub każdego innego elementu drewnianego. Po wkręceniu możemy zakładać już drut, linkę stalową lub plecionkę. Zakładany przewód możemy tylko wsunąć lub owinąć dookoła izolatora. Produkt ten możemy użyć jako izolatora elektrycznego do słupków betonowych. Należy nawiercić otwór, włożyć kołek rozporowy lub kawałek drewna i w tak przygotowany otwór wkręcić izolator.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...