Wczytuję dane...

Izolator w pudełku 100szt z nakładką do wkręcania

Model:  11-3018
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
946.00 szt.
Izolator w pudełku 100szt z nakładką do wkręcania
55,00 PLN

Izolator w pudełku 100szt z nakładką do wkręcania

Opis:

Izolatory pozwalają na prowadzenie linki stalowej, drutu lub plecionki w ogrodzeniu elektrycznym. Wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe i odporne na trudne warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV.

Izolator okrągły z gwintem do drewna z mocnym metalowym trzpieniem o średnicy fi 5mm. Najbardziej popularny i najczęściej używany do budowy ogrodzeń elektrycznych w Polsce i w Europie. Łatwy do wkręcania trwały i dobrze izolujący. Budowa izolatora zapewnia maksymalną izolacją oraz stabilność, dzięki czemu po zamontowaniu ogrodzenia nie ma ryzyka ulotów elektrycznych na słupkach, a praca pastucha elektrycznego jest pewna i stabilna nawet w warunkach ulewnego deszczu.

Kolor: Czarny

Materiał: Tworzywo sztuczne, stal ocynkowana

Użycie:

Izolator wkręcamy do słupka drewnianego, drzewa, deski lub każdego innego elementu drewnianego. Po wkręceniu możemy zakładać już drut, linkę stalową lub plecionkę. Zakładany przewód możemy tylko wsunąć lub owinąć dookoła izolatora. Produkt ten możemy użyć jako izolatora elektrycznego do słupków betonowych. Należy nawiercić otwór, włożyć kołek rozporowy lub kawałek drewna i w tak przygotowany otwór wkręcić izolator. 

Zestaw zawiera nakładkę do wkręcania izolatorów, która pozwala nam na szybki i wygodny montaż izolatora w słupku.

 

Napisz opinię
2020-02-17 16:48:57 - Paweł

Idealny zestaw do budowy ogrodzenia elektrycznego. Nasadka, która jest w zestawie umożliwia bardzo szybki montaż izolatora w słupku. Bardzo miła obsługa i tania wysyłka! Polecam

2020-07-15 13:26:07 - Adam

Bardzo fajny zestaw, wszystko w 1 miejscu. Łatwy montaż i szybka dostawa kurierem.

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...