Wczytuję dane...
Model: 12-2013
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.00 PLN

Trutka EXTRAT GRANULAT przeznaczona jest do stosowania wewnątrz budynków i na zewnątrz. Zawiera atraktanty przyciągające gryzonie. Środek zawiera dodatek benzoesanu denatonium, który ze względu na gorzki smak zapobiega przypadkowemu spożyciu przez ludzi i zwierzęta domowe

Dozowanie: 

W przypadku zasiedlenia przez szczury należy stosować karmniki z przynętą do 200g. umieszczać karmniki w odległości 10m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 5m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Karmników z przynętą nie należy przenosić ani poruszać przez kilka dni po wyłożeniu przynęty.

W przypadku zasiedlenia przez myszy nalezy stosowac karmniki z przynęta do 40g. umieszczać karmniki z trutką w odległości 5m od siebie (niska infestacja), zmniejszając dystans do 2m w obszarach silnie zasiedlonych (wysoka infestacja). Myszy są bardzo ciekawskie, więc program kontrolny można wspomóc przenosząc przynęty co 2-3dni.

Środki ostrożnosci:

Unikać kontaktu z ustami. Myć ręce i skórę narażoną na bezpośredni kontakt z preparatem po użyciu i przed posiłkami, a także przed paleniem tytoniu.

Działanie: Bromadiolon zapobiega tworzeniu protrombiny we krwi, co jest przyczyna krwotoku i śmierci gryzonia. Produkt zaczyna działać wkrótce po połknięciu

Substancja czynna:  bromadiolon 0,005%

Preparat jest bardzo skuteczny dzięki efektowi opóźnionego działania.

Posiadamy ten produkt również w postaci saszetek: kliknij tutaj

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...