Wczytuję dane...
Sposoby płatności i koszty dostawy

Koszty wysyłki w skrócie:

1) Przesyłka kurierowa za pobraniem - 27,00 zł*(Inpost) 30,00 zł* (DPD)

2) Przesyłka kurierowa po przedpłacie na konto bankowe - 22,00 zł*(Inpost) 25,00 zł* (DPD)

3) Paczka do paczkomatu Inpost po przedpłacie - od 16,00 zł*

4) Paczka do paczkomatu Inpost za pobraniem - od 21,00 zł*

5) Przesyłka paletowa - produkty gabarytowe - od 350,00 zł*

*koszt wysyłki może ulec zmianie, gdy produkt przekroczy limit wagowy. W razie zmian skontaktujemy się na podany numer telefonu.

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

 

1. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

a) Płatność za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

b) Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

c) Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy - przedpłata przed wysłaniem przesyłki (wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty)

Rolmix Krzysztof Rumik Piotr Rumik Spółka Jawna

Bank Spółdzielczy w Łosicach

Numer rachunku: PL 89 8038 0007 0000 1137 2000 0050

d) Płatność za pośrednictwem PayPal (koszty manipulacyjne +5%) - wysyłka na konto o loginie rolmix.pasze@wp.pl - przedpłata przed wysłaniem przesyłki (wysyłka po zaksięgowaniu wpłaty)

2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką przy odbiorze osobistym, płatności przelewem, płatności elektronicznych PayPal albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

3. W przypadku wyboru przez Klienta płatności za pobraniem przy odbiorze przesyłki, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

 

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

 

1. Dostawa Produktu dostępna jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej

2. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce „Sposoby płatności i koszty dostawy” oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

3. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

4. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

a) Przesyłka kurierska,

b) Przesyłka kurierska pobraniowa.

c) Przesyłka do paczkomatu 

d) Przesyłka do paczkomatu pobraniowa

c) Przesyłka paletowa.

5. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Targowa 27, 08-200 Łosice – od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 17:00 oraz w soboty w godzinach od 08:00 do 14:00 (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

6. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy lub dłuższy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

a) W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub PayPal - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

b) W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

c) Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 5 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 5 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

d) W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem lub PayPal - od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

e) W przypadku wyboru przez Klienta sposobu gotówką przy odbiorze osobistym – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.