Wczytuję dane...

Nasiona (22)

Strona nr 1
Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Oferujemy niemalże wszystkie rośliny poplonowe, które są sprawdzone i dają niesamowite efekty. Najczęściej nasi klienci wybierają: gorczyca biała, gorczyca sarepska, facelia, rzodkiew oleista, słonecznik, łubin, rzepik, seradela, rzepa pościerniskowa, gryka. Sprawdzone nasiona są źródłem sukcesu poplonu. Sianie poplonów nawadnia, odchwaszcza pole, przełamuje monokulturę gleby, odstrasza - zabija pasożyty i pędraki, nawozi glebę oraz po prostu użyźnia.
Pod różne rodzaje upraw stosuje się różne rodzaje nasion.
Korzenie roślin poplonowych sięgają 6m, wyciągają składniki mineralne na powierzchnię zboża, system korzeniowy sięga do 60cm.
Najczęściej stosowanym poplonem jest jesienny. Również ci, którzy chcą maksymalnie podnieść jakość gleby stosują przedplon.
Bardzo efektywnym rodzajem poplonu jest zimowy. Sieje się rośliny jare późno i pozostawia na polu na zimę. Roślinność pozostawiona na zimę chroni glebę przed erozją wietrzną i wodną. Poplon zimowy jest niesamowicie dogłębnie nawadniający, ponieważ korzenie niektórych poplonów sięgają sześciu metrów. Sieć struchlałych korzeni chłonie wodę jak gąbka na dużą powierzchnię i dogłębnie !!! Idealne rozwiązanie na problem z gospodarką wodną reguluje ją polach na suche jak i na podmokłe tereny.
Mieszanki poplonowe dostępne w naszej ofercie zostały stworzone z najwyższej jakości nasion poplonowych takich jak: gorczyca biała, facelia błękitna, rzodkiew oleista, wyka, owies czy sorgo.

Gwarancję wschodów zapewnia fakt, iż pochodzą z centrali nasiennej. Zostały tam sprawdzone i dzięki temu rolnicy mogą być pewni przy ich wyborze na poplon. 

Efekty naszych prób na groch żółty, słonecznik oraz gorczycę. Więcej zdjęć w produktach.