Wczytuję dane...

UltraStop DuoX2 odstraszacz myszy, szczurów, kotów, kun, gołębi, lisów

Model:  12-7033
5.0/5
średnia: 5.0  ocen: 1
Na podstawie 1 oceny
Produkt dostępny!
24.00 szt.
UltraStop DuoX2 - odstraszacz myszy, szczurów, kotów, kun, gołębi, lisów
225,00 PLN

UltraStop DuoX2 - odstraszacz myszy, szczurów, kotów, kun, gołębi, lisów

Najnowsza technologia ultradźwiękowa wykorzystująca jednoczesną emisję fal ultradźwiękowych o różnej częstotliwości, obejmującą działaniem bardzo
duży obszar i odstraszająca prawie wszystkie gatunki zarówno zwierząt, jak i owadów. Takie silne ultradźwięki są poza zasięgiem słuchu człowieka

UltraStop DuoX2 nie zakłóca funkcjonowania innych urządzeń elektronicznych.

Regulacja UltraStop DuoX2 działa w zakresie od 20.000 Hz do 65.000 Hz. Urządzenie ultradźwiękowe samoczynnie stale emituje zmienne, regularnie nakładające się fale
dźwiękowe o dużym natężeniu.

UltraStop DuoX2 skutecznie chroni niezatarasowany obszar około 230 m² na zewnątrz oraz do 470 m² w pomieszczeniach. UltraStop DuoX2 może pracować bez przerw przez cały rok i przez okrągłą dobę. Szkodniki przestaną atakować już po 4 do 6 tygodniach.

• ultradźwięki (20 000 - 65 000 Hz) odstraszają myszy, szczury, koty, kuny, gołębie, nietoperze, lisy i innych niechcianych gości w promieniu od 230 m2 (na zewnątrz) do 470 m² (wewnątrz)

• nieszkodliwe dla ludzi

• niskie zużycie energii

• z wyświetlaczem LED do kontroli działania

• 100% nietoksyczny

• zastosowanie: nadaje się do użytku wewnętrznego i zewnętrznego

Dane techniczne:

Napięcie: 100 - 240 V.

Częstotliwość sieci: 50 - 60 Hz

Zakres częstotliwości: 20 000 - 65 000 Hz (automatycznie następująca zmiana)

Efektywny obszar: 470 m²

Materiał obudowy: tworzywo sztuczne

Ciężar: 275 g

Zasilanie prądem: 100-240 prądu zmiennego, 50/60 cykli

Wytwarzane ciśnienie akustyczne: 130dB

Pole skutecznego działania: 230 m² (niezatarasowany obszar na zewnątrz pomieszczeń) - 470 m² (niezatarasowany obszar wewnątrz pomieszczeń)

Montaż do ściany lub sufitu:

1. Zainstalować urządzenie w odpowiednim miejscu w pobliżu gniazdka elektrycznego w odległości 1 do 2 metrów od podłogi. W pierwszej kolejności, przymocować uchwyt za pomocą dostarczonych śrub. Następnie, połączyć urządzenie z uchwytem.

2. Dołączony do urządzenia zasilacz sieciowy 9 V z przewodem o długości 6 m pozwala na swobodny wybór miejsca montażu. Zasilacz należy podłączyć do przyłącza prądu stałego 9 V z tyłu obudowy urządzenia, a następnie podłączyć wtyczkę zasilacza do gniazdka. Zapali się czerwony wskaźnik prawidłowej pracy urządzenia. Możliwe jest również ustawienie urządzenia bezpośrednio na ziemi, na półce lub na podłodze.

Wskazówka: Urządzenie powinno być skierowane w kierunku powierzchni, która ma być chroniona. Ściany pomieszczenia zamkniętego mogą zostać wykorzystane jako ekrany odbijające i wzmacniające dźwięki. Zastosowanie uchwytu montażowego umożliwia ustawienie urządzenia pod kątem najkorzystniejszym dla chronionej powierzchni.

Uwaga: Nie należy kierować UltraStop DuoX2 na powierzchnie przykryte dywanami i innymi miękkimi materiałami, ponieważ te tłumią fale dźwiękowe. Nie ustawiać urządzenia w miejscach mokrych i wilgotnych. Nie dokonywać modyfikacji elementów urządzenia.