Wczytuję dane...
Model: 1704101000FA
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 13.00 PLN
Producent: KRAMP

Granulat na myszy i szczury Farma

Najwyższej klasy sprawdzony preparat.

Zapewnia 100% skuteczności!

Składniki tej mieszanki są wykrywane przez gryzonie z dużej odległości.

Gryzonie giną bezstresowo, długo po spożyciu i daleko od miejsca wyłożenia trutki. Tym sposobem inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji.

Trutka na myszy mumifikująca posiada w składzie gorzką substancję, aby zapobiec przypadkowemu połknięciu trucizny przez ludzi czy też zwierzęta domowe. Substancja ta jest natomiast całkowicie niewykrywalna dla gryzoni.

Przede wszystkim składniki tej mieszanki są wykrywane przez gryzonie z dużej odległości.

Gryzonie giną bezstresowo, długo po spożyciu oraz daleko od miejsca wyłożenia trutki. W związku z tym inne gryzonie nie stają się podejrzliwe i nadal spożywają przynętę aż do całkowitej eksterminacji.

Działa na szczury śniade czy też wędrowne, myszy, nornice jak również na krety itp. w tym na gryzonie odporne na kumarynę i warfarynę.

Śmierć gryzoni następuje nie wcześniej niż po 48 godzinach, dzięki czemu nie przyciąga to uwagi innych gryzoni, które nadal chętnie spożywają trutkę.

Granulat trutka na myszy i szczury Farma 1kg

Produkt wystarczy wyłożyć w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach czy też stacjach deratyzacyjnych w miejscach aktywności gryzoni:

  • Przy wejściach do budynków

  • Przy zakamarkach

  • W miejscach gromadzenia nieczystości czy też w kryjówkach gryzoni.

Karmniki powinny być przymocowane do podłoża i oznakowane tak, aby było oczywiste, że zawierają produkty gryzoniobójcze i nie wolno przy nich manipulować. Jeżeli karmnik nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

Parametry:

Rodzaj: granulat

Substancja czynna: Brodifakum0,005%

Opakowanie: 1kg

Produkt wykorzystywany do bioasekuracji ASF w gospodarstwie rolnym.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...